super@urok-ua.com

Класна година “Садить дерева – то чудова справа”

Автор матеріалу: Класна година “Садить дерева – то чудова справа”

Класна година “Садить дерева – то чудова справа” була проведена з метою ознайомити дітей з різноманітністю природи, показати взаємозв’язки у природі (рослини, тварини, люди), довести,що висаджування рослин – це важлива справа.
Мета: уточнювати й розширювати знання учнів про різноманітність природи; з’ясувати; чому садити дерева є важливою справою, яка користь людині від зелених насаджень; розкрити взаємозв’язки у природі (рослини, тварини, людина); заохочувати до примноження природних багатств рідного краю; розвивати мовлення, мислення, пам’ять; збагачувати словниковий запас дітей; виховувати дбайливе ставлення до навколишньої природи, любов до рідної землі.

Виховна година

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Чудовий захід. Інсценізація – це справжня родзинка Вашої виховної години , тому, я вважаю, що вона надовго запам*ятається усім учасникам заходу. Екологічна грамотність – частина людської культури, тому учні обов*язково долучаться до акції озеленення вулиць.

  2. Гарна мета заняття. Впевнена, що Ваші учні будуть шанобливо ставитися до живої природи та робитимуть свій вклад, щоб забезпечити озеленення нашої планети.

  3. Дуже сподобалося використання інсценізації та гри. Дуже багато теорії, можна було б урізноманітнити роботу цікавинками під час проведення заходу, щоб ще більше зацікавити учнів. Дякую за матеріал!

  4. Актуальна тема для виховної години. Вчитель підібрала багато цікаво матеріалу. Але на протязі всієї виховної години він сприймається як лекція. Навіть підсумок заходу вчитель провів самостійно, не залучивши до цього дітей. Жодного запитання, лише інформація. Цікава ідея з інсценізацією та грою “Нумо, прочитай!” Успіхів Вам!

  5. Щось занадто об”ємна виховна година? ви все встигли провести за 40 хвилин? Ідеї є дуже хорошими, багато матеріалу можна використати і на урока природознавства, і у позаурочний час. Конспекту не вистачає динамічності. Нехай Ваші творчі починання будуть успішними!