mail@urok-ua.com

Класна година “Україна – єдина країна!”

Класна година поглиблює знання учнів про Україну як єдину країну, національні та народні символи України,сприяє вихованню шанобливого ставлення до всіх людей, що проживають на території України, гордості за свій народ, любові до рідного краю, дбайливого ставлення до скарбів Батьківщини.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Учителем підготовлено дуже багато матеріалу, можна було б деяку інформацію подати ілюстративно . Хочеться відмітити виховне значення уроку. Сподобався підсумок – практичне заняття ” Голуб миру”. Дякую.

  2. Дуже цікавий, але об’ємний матеріал. Багато інформації як для одного уроку. Можливо, потрібно було розділити на два урока, чи коротенько нагадати учням про народні символи та обереги. Мені не хватило роботи з учнями. Також можна було прослухати гімн України.

  3. Сподобалося у роботі творче завдання, символічне і бентежне. А весь хід класної години переобтяжений теоретичним матеріалом.Можливо, якби його розбавили цікавими творчими завданнями, то було б не так сумно, адже дітки початкових класів стільки сприймати на слух не можуть.