mail@urok-ua.com

Виховна година «Україна – єдина країна»

Виховна година «Україна – єдина країна»
Завдання даної виховної години розширити поняття про єдність, незалежність і суверенність нашої держави;розвивати в учнів бажання брати посильну участь у розбудові та зміцненні єдності нашої держави;виховувати майбутнього захисника своєї Вітчизни та формувати в учнів активну громадянську позицію щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів

Виховний захід

Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
1808

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Дана виховна година спонукає учнів змалечку вчитися любити свою Батьківщину. Вдало побудований хід години спілкування допомагає учням усвідомити, що Вітчизні потрібні розумні, знаючі, щирі , дружні сини і доньки. Почуття маленького громадянина своєї держави виявилися, наприклад, під час “Вікторини”.

  2. Як на мене, то дуже традиційний конспект виховної години. Не вистачає динамічності Хоча гарно продумане питання з фізкультхвилинкою, яка підібрана по темі заняття, ще б її повторити 2 рази під веселу рухливу мелодію. Вікторина показала, що учні вже знають, а над чим треба працювати.

  3. Дана розробка є досить грунтовною і пізнавальною, адже допомагає формувати патріотичне начало в маленьких українців, розмежовує сутність і вагомість державних символів України. Також вдалим є підведення підсумків у формі вікторини, щоб переконатися наскільки учні уважно запам”ятали почуте!

  4. Виховна година досить змiстовна та цiкава. Але я б додала на початку заходу гiмн Украiни , можливо у виконаннi самих учнiв або ж пiд музичний супровiд.Бажаю творчих успiхiв!

  5. Дякую вам за такий хороший матеріал виховної години. Думаю, що вікторина, яку ви використали, внесла цікавинку і допомогла краще засвоїти учням одержані знання. Ви молодець!