super@urok-ua.com

Виховна година «Україна – єдина країна»

Автор матеріалу: Виховна година «Україна – єдина країна»

Виховна година «Україна – єдина країна»
Завдання даної виховної години розширити поняття про єдність, незалежність і суверенність нашої держави;розвивати в учнів бажання брати посильну участь у розбудові та зміцненні єдності нашої держави;виховувати майбутнього захисника своєї Вітчизни та формувати в учнів активну громадянську позицію щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів

Виховний захід

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Вдало підібрано вислови поетів про нашу Батьківщину. У кожного українця є власне розуміння поняття “Україна” і цей захід дає можливість учням зрозуміти глибину цього питання. Захід спрямовує виховувати свідому молодь, яка усім серцем виборюватиме кращу долю для Вітчизни.

  2. Дана виховна година спонукає учнів змалечку вчитися любити свою Батьківщину. Вдало побудований хід години спілкування допомагає учням усвідомити, що Вітчизні потрібні розумні, знаючі, щирі , дружні сини і доньки. Почуття маленького громадянина своєї держави виявилися, наприклад, під час “Вікторини”.

  3. Як на мене, то дуже традиційний конспект виховної години. Не вистачає динамічності Хоча гарно продумане питання з фізкультхвилинкою, яка підібрана по темі заняття, ще б її повторити 2 рази під веселу рухливу мелодію. Вікторина показала, що учні вже знають, а над чим треба працювати.

  4. Дана розробка є досить грунтовною і пізнавальною, адже допомагає формувати патріотичне начало в маленьких українців, розмежовує сутність і вагомість державних символів України. Також вдалим є підведення підсумків у формі вікторини, щоб переконатися наскільки учні уважно запам”ятали почуте!

  5. Виховна година досить змiстовна та цiкава. Але я б додала на початку заходу гiмн Украiни , можливо у виконаннi самих учнiв або ж пiд музичний супровiд.Бажаю творчих успiхiв!

  6. Дякую вам за такий хороший матеріал виховної години. Думаю, що вікторина, яку ви використали, внесла цікавинку і допомогла краще засвоїти учням одержані знання. Ви молодець!