super@urok-ua.com

Класна година для 2 – 4 класів “Україна – єдина країна”

Автор матеріалу: Класна година для 2 – 4 класів “Україна – єдина країна”

Класна година поглиблює знання учнів про Україну як єдину країну, національні та народні символи України,сприяє вихованню шанобливого ставлення до всіх людей, що проживають на території України, гордості за свій народ, любові до рідного краю, дбайливого ставлення до скарбів Батьківщини.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Розробка за змістом і тривалістю відповідає класній годині. Учитель залучає дітей до активного обговорення, у вигляді вікторини перевіряє, як учні зрозуміли почуту інформацію. Цікава задумка з голубами.

  2. Виховна година сприяє розвитку громадянських якостей людини. Вчитель вдало добирає форми і методи роботи з учнями.Сподобалось практичне завдання “Голуб миру”, в якому задіяні всі маленькі розумники та розумниці.

  3. Чудова методична розробка. насичена різними формами роботи. Виховна година спрямована на формування у молодого покоління почуття патріотизму, повагу до рідної країни, її історії, на вміння орієнтуватися у громадській обстановці, мати свої судження і погляди, мати соціальною відповідальністю за свої думки, вчинки.
    Особливо сподобалась “Павутинка”