mail@urok-ua.com

Перший урок: “УКРАЇНА – ЄДИНА КРАЇНА”

Розширює поняття про єдність, незалежність і суверенність нашої держави, сприяє формуванню національної самосвідомості школярів; розвиває в учнів активну громадянську позицію щодо єдиної, цілісної держави; виховуває майбутнього захисника своєї Вітчизни, любов до рідного краю.

Конспект уроку

Презентація до уроку

Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
180

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Перший урок змістовний. Вчитель логічно поєднала етапи уроку. Чудовим додатком є презентація, яка виявилася яскравою, цікаво. Вміщено багато народознавчого матеріалу, цікавих фактів про Україну.

  2. Урок закликає до єдності, миру та злагоди в державі, виховує любов до рідної землі, патріотичні почуття. Весь урок діти спілкуються рідною мовою, міркують, декламують тематичні вірші. Презентація робить урок інтерактивним та пізнавальним.

  3. Такими уроками три роки поспіль розпочинають навчання школярі усієї України. Приємно, що й наша колега Ірина Віталіївна теж розробила свій урок. Публікація цікава, оригінальна, відповідає молодшому та середньому віку учнів (на жаль, вчителька не вказала для якого класу даний конспект). Логічно доповнює урок слайд-шоу у вигляді презентації. Спасибі за розробку!