mail@urok-ua.com

Конспект першого уроку “Україна – єдина країна”

Конспект першого уроку з використанням інтерактивних та інформаційних технологій

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

 • : Бондар Світлана Миколаївна
 • : вчитель початкових класів
 • : Черкаська загальноосвітня школа I-III ступенів № 32 Черкаської міської ради Черкаської області
 • Конспект першого уроку Україна єдина країна
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

 1. Чудовий, яскравий, позитивний та патріотичний захід. Позитивна пані Світлана і всф її учні. На фото видно як дітям цікаво, які вони жваві. Цікаві форми роботи, робота з ребусами, поетичні та музичні аспекти, привітання учнями один одного після літа. Взагалі все сподобалось, думаю, що на такому уроці панує творча та дружня атмосфера. Виховна мета любові до України реалізована повністю. Дякую!

 2. Тема України завжди має бути першою серед інших, на мою думку. Запропонований конспект сприяє розвитку здібностей учнів, розвиває мислення. Сподобалось розгадування ребусу для формулювання теми уроку. Взагалі, весь урок насичений ребусами. Дякую!

 3. Патріотичний урок виховує громадянські якості : людяності, обов’язку, свободи, любові до Батьківщини, народу, рідного слова. Урок насичений інтерактивними вправами. Не залишила байдужою гра ” Так чи ні, я чи не я”. Позитивний урок. Дякую.

 4. Світлано Миколаївно! Вітаю ще раз! По-перше, Вам дуже пасує вишиванка. По-друге, Вам пасує вчительство: як професія, як покликання, як доля. Чому я так вирішила? Роблю висновки з Ваших публікацій. По-перше, динамічний, цікавий урок, де про Україну сказано по-новому. По-друге, види роботи не дають втомитися дітям, які починають адаптуватися до умов шкільного життя після літніх канікул. По-третє, за час уроку Ви зуміли охопити величезну кількість інформації, таким чином, актуалізували все, що вивчено учнями про Україну за два попередні роки. Дякую та бажаю успіхів!

 5. Дуже цікавий та сильний захід. Прочитала на одному подиху, інтерактивні вправи роблять урок насиченим та різноманітним, а вірші на рідній мові та про неньку Україну по-домашньому теплим та затишним. На таких уроках не залишається байдужих учнів. Дяку., Світлано Миколаївно за виховання та навчання з такою любов’ю та щирістю!

 6. Хороший настрій – запорука успішно проведеного уроку чи заходу. Тому, я впевнена, що цей урок пройшов чудово, адже вчитель із самого початку налаштувала учнів на позитив. Дуже сподобалася гра
  “Так чи ні, я чи не я”. Використаю у своїй роботі. Дякую!

 7. Урок ” Україна – єдина країна” висвітлений автором у дуже цікавій формі з використанням новітніх інформаційних технологій .Привітання у віршованій формі, загадки, ребуси,асоціативне гроно, легенда про Україну, інформація про державні символи, вправа “Мікрофон”,правила для громадян України, фізкультхвилинка, творча робота учнів ( складання серця класу) гра, народна скарбничка ( прислів’я та приказки) …різноманітність матеріалу вражає. Урок сповнений патріотизму та гордості за свою етнічну приналежність. Дякую автору .

 8. Видно, що в класі створені необхідні умови для плідної роботи. Під час Вашого уроку учні становляться не об’єктом, а суб’єктом навчання, вони відчувають себе активними учасниками подій і власного розвитку. Це забезпечує внутрішню мотивацію навчання, що сприяє його ефективності. Вчитель і учні – рівноправні суб’єкти навчання. Дякую за розробку!