Відкрита класна година для старшокласників

Відкрита класна година для старшокласників
Життя – найвища цінність
Як досягти успіху у житті.
Виховна година для учнів 10 класу
Мета: донести до свідомості учнів, що людське життя – найдорожчий скарб й найзагальніше покликання кожної людини – жити гідно серед людей; спонукати їх до роздумів про сенс, мету, девіз, цілі життя; до висловлювань можна залучати батьків;сприяти морально-естетичному вихованню учнів; розвивати мислення, творчу уяву, вміння переконливо обстоювати свої погляди, обґрунтовувати власні-судження

Вікно перегляду документа

  • : Паращук Катерина Віссаріонівна
  • : Вчитель зарубіжної літератури, педагог-організатор
  • : школа I-III ст .с.Бабин Кельменецького р-ну, Чернівецької обл.
  • Відкрита класна година
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Виховна година є дієвою , інноваційною, налаштовує на роздуми. Вдало облаштована групова робота. Добре, що висновки фіксуються на дошці впродовж заходу. Впевнена, проведена вчителем робота сприятиме досягненню успіху учнями в житті.

  2. Вчити дітей визначати цінність життя, ставити перед собою цілі, прагнути до дій, стати успішним – важливі завдання сучасної педагогіки. Тому запропонована класна година є цінною в навчально – виховному процесі старшокласників.Тестування має на меті допомогти дитині визначити рівень досягнення успіху в реальний момент і надати стимул до покращення ситауції свого самоналаштування на краще. Дякую.

  3. Подібний захід проводила в 4 класі, сьогоднішнє суспільство диктує чіткі вимоги до нового покоління, до людей, які ставлять перед собою мету і досягають її. При чому дбаючи про своє здоров”я. Вдячна за приклади людей-творців своєї мрії – українців. Все гарно продумано. Спасибі Вам.

  4. Надзвичайно актуально проводити такі виховні години з старшокласниками. На конкретних прикладах вчитель демонструє і доводить, що найбільшою цінністю є людське життя…Вдалими є висловлювання відомого мірила добра – Матері Терези про сутність життя.