mail@urok-ua.com

Класна година Мої основні права і обов’язки в сім’ї. Родинні стосунки

Заняття допоможе поглибити знання дітей про сім’ю, про основні обов’язки членів сім’ї — кожен член великої родини має дбати про красу, чесність і порядність свого роду. Містить різноманітні види та прийоми роботи.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Класна година багата на різноманітні цікаві інтерактивні вправи, завдання, сценки, презентацію. Усі етапи заняття плавно переходять від одного до іншого та об’єднані темою родинного виховання. Дякую.

  2. Дуже цікавий конспект позакласної години. Не тільки для молодших школярів, цей сценарій підійде і для учнів середньої ланки. Питання асоціативного куща актуальне в сьогодення. Добре підібрані вправи, цікава фізкультхвилинка. Родзинкою вважаю сценку “Коли мамі (татові …) сумно”. Не всі дітки можуть сказати про свої почуття відкрито, а такий прийом стимулює до відкритості. Автору велике спасибі.

  3. Дана публікація висвітлює важливу життєву тему. Мета сформульована відповідно до теми. Методично правильно продумані етапи заходу. Доречно і в достатній кількості використано інтерактивні вправи. Все, що знадобиться на уроці надруковано. Естетично виготовлена презентація.

  4. Дуже цікава та насичена вправами виховна година. Педагог використовує інтерактивні форми роботи для залучення учасників до діяльності. Цей захід можна використовувати в будь-якому класі початкової школи. Дякую за прикріплену презентацію, що більш детальніше розкриває зміст публікації.

  5. Сценарій містить різноманітні, інтерактивні та нестандартні види та прийоми роботи. Сподобалась фізкультхвилинка “домашні предмети”, вчитель гармонійно поєднав даний етап роботи з родиною. Дакож велика благодарність вичтелю за презентацію до виховного заходу.