Конспект уроку з права для 3-4 класів на тему “Права свої знай, обов’язки не забувай”.

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з права для 3-4 класів на тему “Права свої знай, обов’язки не забувай”.
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія" м.Шепетівки Хмельницької області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку з права для 3-4 класів на тему “Права свої знай, обов’язки не забувай”.
У розробці заходу розгорнуто питання про права і обов’язки учнів. Учні вчаться співвідносити право з обов’язком. Головною ідеєю заходу є пріоритет і забезпечення прав дитини.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Ви обрали цікаві форми роботи на уроці, що відповідають даним категоріям учнів. Урок змістовно продуманий, завдання різноманітні та цікаві. Дітям буде цікаво вирішувати ситуації, що постають з героями їх казок, а ігрова поєднаність з серйозно налаштовами методичними вказівками – це запорука успіху на Вашому уроці.Дякую.

  2. Наталія Федорівна проводить урок права у формі змагання між командами. Це забезпечить роботу швидким темпом, бажанням виграти, а значить надати більше правильних відповідей, виконати всі завдання на високому рівні. Учні – консультанти коротенько проводять історичний екскурс в минуле створення Конвенції ООН про права дитини. На прикладах казкових персонажів учні вчаться відстоювати свої права. Зацікавив тур “Театральна вистава”.

  3. Структура не відповідає структурі уроку, навіть нетрадиційного. Таке відчуття, що Ви скомпонували матеріал виховного заходу. Над цим слід попрацювати ще. Ситуації для розгляду прав аж надто традиційні, їх аналізують ще в дошкільних закладах. Бажаю успіху!

  4. Урок проведено в нетрадиційному стилі , розглядається актуальна на сьогодні тема. Важливо, щоб діти знали не лише свої права, а й обов’язки. Вчитель детально продумала хід змагань, дібрала цікаві ситуаційні задачі, які пробуджують думку та дають можливість мислити критично. Віршовані твори прикрашають урок.