mail@urok-ua.com

Година спілкування для 4-го класу: “Права та обов*язки”

Година спілкування для 4-го класу: “Права та обов*язки”
Познайомити дітей з поняттям «Право», «Обов’язок», «Декларація», «Конвенція»; дати уявлення про моральні норми поведінки; познайомити з правами та обов’язками, що гарантуються законом; формувати правову свідомість; учити виходити із ситуацій, застосовуючи знання законів; виховувати пошану до законів України, уміння дотримуватись правових обов’язків та користуватися своїми правами.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
625

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Проводячи години правового виховання ми сприяємо формуванню правової культури учнів. Дана розробка є цьому підтвердження ,вчитель на стільке вміло і граматично правильно побудувала проведення даного заходу. Сподобалось залучення історичних фактів та ігри.

  2. Правове виховання молодших школярів здійснюється через зміст навчання, а також через різноманітні заходи та години спілкування. Одразу можна зробити висновок, Тетяна Миколаївна зацікавлена, щоб юні громадяни добре знали свої права та обов*язки. Зміст виховної години мотиваційно посилюють інформаційний, віршований матеріал. Здобуті знання обов*язково знадобляться у житті.

  3. Година спілкування формує правовий світогляд дітей початкової школи. Вражаючими, навіть для дорослого, є приклади поведінки у суспільстві різних країн з дітьми – невільниками, слабкими, “нерозумними”. Учасники виховного заходу вчаться розмежовувати поняття “право” і “обов язок”., пригадують історичні моменти створення законів, що регламентують їх права, на прикладі казок дають визначення правопорушенням.

  4. Тема є актуальною. Але я так і не зрозуміла, це урок чи година спілкування? Немає чіткої структури. Важливо, що вчитель наголошує на правах і обов”язках учнів, акцентує увагу на обговоренні прикладів. Я додала б приклади із власного досвіду, із життя колективу класу. Успіхів колезі!