Права та обов’язки учасників навчально-виховного процесу.

Автор публікації
Автор матеріалу: Права та обов’язки учасників навчально-виховного процесу.
Посада: Заступник директора з виховної роботи
Місце роботи: Радомишльська ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. В.М.Чорновола

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Згідно Закону України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, Конституції України , Сімейного і Цивільного кодексу України на загальношкільних батьківських зборах було розглянуто питання про права та обов’язки учасників навчально-виховного процесу, а саме, батьків, дітей та вчителів. Зокрема були представлені результати шкільного дослідження пов’язані з питаннями насильства, проведені в ході шкільного тренінга по насильству та надані роз’ яснення батькам, які бувають види насильства, причини насильства в сім’ї та згідно якого документу вони мають оберігати свою дитину від будь-якого виду насильства.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Робота, без сумнівів, дуже актуальна. Кожна дитина має певні права, але і без обов*язків не можна обійтись. На жаль, найчастіше і батьки, і учні часто забувають про обов*язки дітей, тому і успішність , і дисципліна учнів не такі, як би того хотілось. Дякую!

  2. Цікава тема для батьківських зборів. Дійсно, батьки часто не задумуються про права дитини, вважають їх своєю власністю. Добре, що автор підготувала таку роботу. Рекомендую.