mail@urok-ua.com

Виховний захід “Казкові герої про права дітей”

Пропоную вам захід, який допоможе розповісти учням про їхні права й свободи, визначені Конвенцією про права дитини; навчити правильно реалізовувати свої права; виховувати в
учнів поважне ставлення до власної особистості та інших.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Кожна дитина має знати свої права та не повинна обмежувати права інших людей. Захід закликає бути свідомими та гуманними. Вважаю, що учням цікаво сприймати навчальний матеріал, який висвітлюють казкові герої. Дякую!

  2. Робота про права дитини є дуже цікавою та корисною. Думаю, що усім учням сподобався візит казкових героїв! Дякую за креативність та чудовий підхід до навчання!

  3. Прекрасний виховний захід! Вчитель з урахуванням вікових особливостей доносить дітям їх права. Казкові герої сприяють активності дітей, адже це їх цікавить.

  4. Вчитель – молодець! Захід дуже пізнавальний для учнів. В такій змістовній роботі мені все сподобалось, адже вчитель у цікавій формі доносить дітям дуже важливі питання. Автор висвітлює актуальні проблеми суспільства, знайомить дітей із загальними правилами поведінки та дежавними законами. Діти знайомляться із створенням Конституції України, із ООН, із “Конвенцією про права дитини” . Матеріал викладається поступово, є доступним для сприйняття. Коли діти вирушають у подорож країною “Казок”, то ще більше дізнаються про свої права. Казкові персонажі точно посприяють гарному засвоєнню поданого матеріалу. Думаю, що подорож дітям сподобалась та була надзвичайно результативною. Дякую!

  5. Гарний і цікавий захід.Дуже переконливо вчитель пояснює,що жити треба за правилами і поступово переходить до державних законів.Доступно знайомить з конституцією,створенням оон,конвенцією про права дитини.А які чудові зустрічі на острові казок.Зустрічаючись з героями казок учні і знайомляться з правами і закріплюють їх.Все сподрбалось.Дякую.