mail@urok-ua.com

З досвіду роботи вчителя української мови та літератури. Тема досвіду “Впровадження технологій інтерактивного навчання для покращення результативності навчально – виховного процесу”

Ознайомити вчителів з практикою впровадження у своїй роботі інтерактивних технологій для покращення результатів навчання.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Завжди цікаво познайомитися з досвідом роботи колеги. Інтерактивні технології мають свої переваги. Учитель у презентації подає теоретичні відомості з теми. Ще хотілося б познайомитися з практичними напрацюваннями. Дякую.

  2. Інтерактивні методи навчання дають змогу нам, вчителям, розвивати усебічно розвинену особистість – учня, готувати учнів до закінчення школи та дорослого життя. У Вашій скарбничці інтерактивних методів представлено такі, котрі спрямовані на розвиток здібностей учнів, що є складовими концепції НУШ. Дуже корисно інколи поновлювати в пам’яті методи роботи. Дякую.

  3. Інна Хрієнко правильно прокоментувала: теорія. Досвід, мабуть, описано в роботі. Тому не зовсім зрозуміло. Так хотілося б прочитати цю , бо це теж моє проблемне питання.

  4. Застосування інтерактивних методів навчання дають гарний результат. Дані матеріали можна застосувати для проведення засідання творчої групи, просто поновити у пам’яті теоретичний матеріал.