mail@urok-ua.com

Презентація з досвіду роботи вчителя української мови та літератури Юркової О.Ф.

Матеріал висвітлює питання розвитку словникового запасу учнів на уроках української мови та літератури. Подана презентація корисна для вчителів-словесників та студентів-філологів.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Хочу відзначити використання фотографій як доказ дійсно проведеної роботи, хоча на деяких слайдах їх бракує (№16 “Вісті з уроків” — лише два фото, можна було б розмістити матеріали із досвіду роботи на декількох слайдах). Чесно кажучи, не зрозуміла значимості методичної проблеми та її зв’язку з актуалізацією вибору. Нелогічно розташовані деякі слайди (наприклад, 8 і 9, 15 і 26 тощо).Що означає “Рельєф педагогічної діяльності”? Порада: перевіряйте на грамотність. Успіхів!

  2. Кожен учитель створює низку прийомів шляхом спроб і відбору найефективніших,відкидаючи ті,що не сприймають або не подобаються учням.Оксана Федорівна створила влвсний почерк завдяки застосуванню індивідуальних прийомів,які вона використовує.Чудова презентація.Дякую

  3. Без перебільлшень – презентація досвіду роботи захопила мене з перших слайдів і занурившись у зміст Вашої роботи, я просто уявляла Ваші цікаві уроки, уявляла Ваших учнів, котрі напевно ловлять кожне сказане Вами слово. Ви безсумнівно – творча особистість та вчитель з великої літери. Бажаю Вам успіхів!

  4. Розвиток мовлення , грамотність при написанні слів є важливим завданням педагогів.Вибір даної теми актуалізується Державним стандартом. Продукти навчально- методичної діяльності говорять самі за себе. Вчитель – особистість творча.

  5. Людину пізнаєш по її справах. У вас великий багаж зробленої роботи, і презентація підтверджує це. Дуже красиво і грамотно оформлена презентація, розкриває всі напрямки роботи, знайомить з методами та прийомами навчальної діяльності. Хотілося б більше ознайомитися з вашими практиячними роботами, розробками. Пізнавальна і корисна презентація!

  6. Завжди цікаво познайомитися з досвідом роботи колег. Представлена презентація демонструє творчу наполегливу та креативну працю вчителя-філолога. Словесник має гарні методичні розробки. Вражає алея життєтворчості. Дякую, бажаю творчого натхнення.