mail@urok-ua.com

Презентація з досвіду роботи вчителя української мови та літератури Юркової О.Ф.

Матеріал висвітлює питання розвитку словникового запасу учнів на уроках української мови та літератури. Подана презентація корисна для вчителів-словесників та студентів-філологів.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
3005

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Кожен учитель створює низку прийомів шляхом спроб і відбору найефективніших,відкидаючи ті,що не сприймають або не подобаються учням.Оксана Федорівна створила влвсний почерк завдяки застосуванню індивідуальних прийомів,які вона використовує.Чудова презентація.Дякую

  2. Без перебільлшень – презентація досвіду роботи захопила мене з перших слайдів і занурившись у зміст Вашої роботи, я просто уявляла Ваші цікаві уроки, уявляла Ваших учнів, котрі напевно ловлять кожне сказане Вами слово. Ви безсумнівно – творча особистість та вчитель з великої літери. Бажаю Вам успіхів!

  3. Розвиток мовлення , грамотність при написанні слів є важливим завданням педагогів.Вибір даної теми актуалізується Державним стандартом. Продукти навчально- методичної діяльності говорять самі за себе. Вчитель – особистість творча.

  4. Людину пізнаєш по її справах. У вас великий багаж зробленої роботи, і презентація підтверджує це. Дуже красиво і грамотно оформлена презентація, розкриває всі напрямки роботи, знайомить з методами та прийомами навчальної діяльності. Хотілося б більше ознайомитися з вашими практиячними роботами, розробками. Пізнавальна і корисна презентація!

  5. Завжди цікаво познайомитися з досвідом роботи колег. Представлена презентація демонструє творчу наполегливу та креативну працю вчителя-філолога. Словесник має гарні методичні розробки. Вражає алея життєтворчості. Дякую, бажаю творчого натхнення.