mail@urok-ua.com

Презентація досвіду роботи вчителя хімії та біології

Презентація досвіду роботи вчителя хімії та біології
Вашій увазі надається презентація досвіду роботи вчителя хімії та біології середньої загальноосвітньої школи.

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 3.7 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
1004

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Робота вчителя нелегка, але цікава і творча. Вчитель, який починає свій професійний шлях щокроку набуває все більше досвіду і знань і мені дуже приємно , що пропрацювавши лише 1,5 роки колега вже може поділитись своїми надбаннями з іншими. Це говорить лише про те, що професію обрано за покликанням. Дякую і успіхів Вам.

  2. Цікаво переглянути презентацію досвіду роботи молодої колеги , яка працює лише півтора року і вже має власні напрацювання та здобутки. Дорадно , що вчитель ставить перед собою перспективні завдання, працює над самоосвітою. Бажаю Вам, Інно Сергіївно, творчості, натхнення, оскільки творчий учитель – творчий учень. Дякую.

  3. Досвід роботи вчителя представлений в подробицях, чітко і насправді креативно. Інна Сергіївна хоча й не так давно стала на шлях педагогічної праці, але вже має що показати, з чим поділитися з колегами. Сетоди роботи, які описує педагог, – інноваційні, йдуть в ногу із сучасними вимогами. Успіху на творчому шляху.

  4. Переглянувши презентацію Інни Сергіївни , можна зробити висновок про творчу особистість вчителя. Педагог вдало демонструє можливості пізнавальної активності на даних уроках, зачіпає чимало проблемних питань та ставить перед собою завдання для саморозвитку. Успіхів Вам!