mail@urok-ua.com

Презентація досвіду роботи вчителя хімії та біології

Презентація досвіду роботи вчителя хімії та біології
Вашій увазі надається презентація досвіду роботи вчителя хімії та біології середньої загальноосвітньої школи.

Презентація

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 3.7 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
590

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Робота вчителя нелегка, але цікава і творча. Вчитель, який починає свій професійний шлях щокроку набуває все більше досвіду і знань і мені дуже приємно , що пропрацювавши лише 1,5 роки колега вже може поділитись своїми надбаннями з іншими. Це говорить лише про те, що професію обрано за покликанням. Дякую і успіхів Вам.

  2. Цікаво переглянути презентацію досвіду роботи молодої колеги , яка працює лише півтора року і вже має власні напрацювання та здобутки. Дорадно , що вчитель ставить перед собою перспективні завдання, працює над самоосвітою. Бажаю Вам, Інно Сергіївно, творчості, натхнення, оскільки творчий учитель – творчий учень. Дякую.

  3. Досвід роботи вчителя представлений в подробицях, чітко і насправді креативно. Інна Сергіївна хоча й не так давно стала на шлях педагогічної праці, але вже має що показати, з чим поділитися з колегами. Сетоди роботи, які описує педагог, – інноваційні, йдуть в ногу із сучасними вимогами. Успіху на творчому шляху.

  4. Переглянувши презентацію Інни Сергіївни , можна зробити висновок про творчу особистість вчителя. Педагог вдало демонструє можливості пізнавальної активності на даних уроках, зачіпає чимало проблемних питань та ставить перед собою завдання для саморозвитку. Успіхів Вам!