З досвіду роботи вчителя “Формування позитивної мотивації навчальної діяльності молодших школярів засобами творчих вправ та нестандартних завдань”

Автор публікації
Автор матеріалу: З досвіду роботи вчителя “Формування позитивної мотивації навчальної діяльності молодших школярів засобами творчих...
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Криворізька ЗОШ І-ІІ ступенів №13

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

З досвіду роботи вчителя “Формування позитивної мотивації навчальної діяльності молодших школярів засобами творчих вправ та нестандартних завдань”
«Формування позитивної мотивації навчальної діяльності
молодших школярів засобами творчих вправ та нестандартних завдань»

Автор: Пилипчук Лідія Григорівна, вчитель початкових класів Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №13, Криворізької Міської районної у місті ради, Дніпропетровської області, вчитель вищої категорії, вчитель – методист.

Робота присвячена одному з важливих питань в навчально – виховному процесі молодших школярів – формування позитивної мотивації навчальної діяльності молодших школярів засобами творчих вправ та нестандартних завдань. Позитивна мотивація навчальної діяльності є тим підґрунтям для високо освічених людей, які оволодівають не тільки знаннями, але і прекрасними особистісними рисами. Можливість отримувати, аналізувати інформацію та приймати адекватні рішення, а також використовувати в практичній діяльності нестандартні завдання, творчі вправи, дидактичні ігри підвищують ефективність сприймання учнями навчального матеріалу, урізноманітнюють їхню навчальну діяльність, вносять у неї елемент цікавості і як наслідок підвищують рівень успішності учнів та формують позитивну мотивацію.
У роботі розкрито прийоми та рекомендації щодо використання творчих та нестандартних завдань у навчально – виховному процесі.
Матеріал може бути використаний на засіданні педагогічної ради, методичного об’єднання.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Лідія Григорівна розуміє важливість позитивної мотивації навчальної діяльності, тому , гадаю, так серйозно підійшла до розгляду даного питання. Запропоновані завдання, вправи сприяють розвитку критичного мислення. Практичний матеріал раджу до використання колегам.

  2. У досвіді чітко обгрунтована проблема, визначена її актуальність, описано, хто займався її вивченням. Я займаюся науковою діяльністю, тому такі речі відразу помічаю. Але найбільше враження на мене справили приклади, матеріал підібрано чітко, продумано. Завдання справді творчі і незвичайні, а не тільки традиційні. Та й сама тема досвіду дає зогу проявити творчість і мотивує самого ПЕДАГОГА!

  3. Грамотно розписана “ввідна “частина про мотивацію. Насичена робота з досвіду, наповнена практичними прикладами творчих та нестандартних завдань. Вже завтра своєму класу запропоную погратися в “Фантастичну тварину”, вивчаючи життя тварин взимку з природознавства.