mail@urok-ua.com

Корисні поради для вчителів української мови. Використання прийомів мотивації для кожного виду діяльності та рівня знань учнів

Відомо, що найкращий учитель той, хто пробуджує в учнів бажання вчитися. Щоб навчити дитину, треба не просто передати їй знання і вміння, а й викликати в неї відповідну активність, пізнавальну чи практичну. Важливим структурним елементом цієї активності є мотивація, в якій виявляється ставлення школярів до навчання.
Метою роботи є визначення методичних аспектів підвищення мотивації навчання та навчальних досягнень учнів, шляхів вирішення даної проблеми.
Одним із шляхів формування позитивного ставлення дітей до навчання є створення системи мотивів діяльності особистості, яка піддається педагогічному управлінню і забезпечує визначення поведінки учнів і їх ставлення до вивчення того чи іншого навчального предмета.
У роботі розкрито прийоми, методи та рекомендації щодо використання різноманітних завдань на різних етапах уроку.
Матеріал може бути використаний на засіданні педагогічної ради, методичного об’єднання.

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
512

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Мотиваційний компонет уроку дуже важливий, тому з цікавістю ознайомилась з матеріалом Олени Євгеніївни. Сподобався “Кошик методичних прийомів”, “Прогноз погоди”, рефреймінг, гра “Я – лінгвіст”.Дякую за корисні та нестандартні ідеї!