Корисні поради для вчителів української мови. Використання прийомів мотивації для кожного виду діяльності та рівня знань учнів

Відомо, що найкращий учитель той, хто пробуджує в учнів бажання вчитися. Щоб навчити дитину, треба не просто передати їй знання і вміння, а й викликати в неї відповідну активність, пізнавальну чи практичну. Важливим структурним елементом цієї активності є мотивація, в якій виявляється ставлення школярів до навчання.
Метою роботи є визначення методичних аспектів підвищення мотивації навчання та навчальних досягнень учнів, шляхів вирішення даної проблеми.
Одним із шляхів формування позитивного ставлення дітей до навчання є створення системи мотивів діяльності особистості, яка піддається педагогічному управлінню і забезпечує визначення поведінки учнів і їх ставлення до вивчення того чи іншого навчального предмета.
У роботі розкрито прийоми, методи та рекомендації щодо використання різноманітних завдань на різних етапах уроку.
Матеріал може бути використаний на засіданні педагогічної ради, методичного об’єднання.

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Мотиваційний компонет уроку дуже важливий, тому з цікавістю ознайомилась з матеріалом Олени Євгеніївни. Сподобався “Кошик методичних прийомів”, “Прогноз погоди”, рефреймінг, гра “Я – лінгвіст”.Дякую за корисні та нестандартні ідеї!