mail@urok-ua.com

Система роботи вчителя з обдарованою дитиною на уроках української мови і літератури

Система роботи вчителя з обдарованою дитиною на уроках української мови і літератури
Модернізація національної освіти в Україні визначила необхідність розвитку інтелектуального, духовного потенціалу українського народу, вихід вітчизняної науки і культури на світовий рівень. У зв’язку з цим особливої актуальності набуває проблема формування української еліти. Тож виявлення розумової обдарованості (інтелектуальної чи творчої), спеціальних здібностей у дітей, їх розвиток і реалізація є однією з актуальних проблем на сучасному етапі розвитку педагогічної теорії та практики.

 • : Свєтлична Алла Володимирівна
 • : Вчитель української мови та літератури
 • : Комунальний заклад " Харківська спеціалізована школа № 93"
 • Система роботи вчителя
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
454

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Вчитель дуже добре виклала проблему доповіді. Але шкільній системі роботи з обдарованою дитиною є багато і проблем,і недоліків через відсутність системи виявлення і розвитку обдарованої дитини та відсутністю ефективних методик, які спрямовані на виявлення здібної та обдарованої молоді.Розвиток обдарованої школяра не вичерпується періодом його навчання, допомога потрібна і в період професійного самовизначення, у творчому становленні.Дякую.

 2. Пошук обдарованої дитини і розвиток її здібностей – це об ємний пласт роботи. Алла Володимирівна пропонує широкий спект можливих варіантів діяльності з обдарованими учнями, ділиться своїми методами залучення їх до роботи на уроці, визначає завдання педагога. Доповідь варта уваги.

 3. Алла Володимирівна пропонує своєрідне планування у роботі з обдарованою дитиною. Простежується поетапна підготовка від доолімпіадної до МАН. Під час підготовки вчитель надає перевагу пошуковим, дослідницьким методам, які є передумовою розвитку здібностей до певних видів діяльності; задатків. В своїй школі беру участь у Науковому товаристві “Ерудит”, тому обов*язково візьму ваші поради на замітку. Дякую!

 4. Тема розкрита, відчувається індивідуальний підхід в її описанні. Самостійна робота,пошуковий і дослідницький підходи до засвоєних знань, умінь і навичок.створювати ситуації, поєднання груповою та індивідуальної роботи, урочною та позакласною – це все сприяє творчій активності
  та спрямованості учня (цитую Вас). Насправді “рецепт” вдалої роботи, цікавого уроку простий…. Підготовка учнів до подібних конкурсів, МАН – це важка праця, але як приємно, коли є позитивні результати. Успіху Вам у роботі.