mail@urok-ua.com

Презентація власного досвіду роботи на тему: “Структура і методика інтерактивного уроку в початковій школі”

Презентація власного досвіду роботи на тему: “Структура і методика інтерактивного уроку в початковій школі”
Матеріал даного досвіду роботи має на меті надихнути учителів початкової ланки освіти до планування та проведення сучасних інтерактивних уроків, до впровадження інтерактивних технологій, які дають позитивний та плідний результат активної взаємодії вчителя та учня

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дуже цікава та змістовна презентація досвіду роботи вчителя з використання інтерактивних вправ. Дуже важливо, аби діти з самого початку свого навчання хотіли вчитися і їх інтерес до навчання не зникав з плином часу. Дякую!

  2. Якщо результат інтерактивного навчання – ваші вихованці, то воно дає результат: обличчя дітей відкриті, щасливі, успішні. Ви зуміли створити найсприятливіші умовидля навчання і виховання. Дійсно, “не бувають кепські діти, якщо вправні вчителі”. Дякую.

  3. Шановна Галина Вікторівна, дуже сподобалася ваша презентація, сподобалась не тільки теоретичним матеріалом, де викладаєте структура і методику інтерактивного уроку в початковій школі, а те, що усі слайди мають тому підтвердження -фотографії щасливих дітей, які навчаються у вас з задоволенням.Ви молодець! Наснаги і творчості вам, професійного росту!