super@urok-ua.com

Стаття ” Формування класу-родини – важливий засіб виховання” ( опис власного досвіду роботи)

Автор матеріалу: Стаття ” Формування класу-родини – важливий засіб виховання” ( опис власного досвіду роботи)

Стаття ” Формування класу-родини – важливий засіб виховання” ( опис власного досвіду роботи)
У статті описана власна система роботи, яка сприятиме відродженню традиційної української родини з її непорушним авторитетом, споконвічною родинною солідарністю, взаємною повагою між батьками і дітьми.

  • : КАЧОРУСЬ Тетяна Володимирівна
  • : вчитель початкових класів
  • : Романівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Стаття Формування класу-родини
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Виховання починається з сім ї. Тому запропоноване напрацювання Тетяни Володимирівни з власного досвіду є корисним для кожного, хто працює з дітьми, а значить і з їх батьками в партнерстві. Виховання взаємоповаги між членами родини, розуміння своїх витоків, традицій допоможе зміцними і нашу державу. Дякую вчителю початкових класів за гарні приклади і поради.

  2. Тетяна Володимирівна з розумінням ставиться до виховної роботи в класі-родині. Автор висловлює власні думки щодо вирішення поставленої проблеми. Тематика лекторію допоможе в роботі багатьом колегам. Раджу ознайомитись з даним досвідом та скористатись порадами вчителя.

  3. Описаний матеріал – це справді опис власного досвіду роботи. Читаєш статтю, усвідомлюєш значення порушеного в ній питання. Тама статті є актуальною, в наш час сімейні цінності залишилися в минулому, рідко знайдеш родину, яка пам”ятає традиції свого роду. Чітко описується робота, яку проводить педагог. Матеріал містить корисну інформацію для класних керівників.