mail@urok-ua.com

Методична стаття з досвіду роботи “Навчальне портфоліо з історії – як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів профільного класу.”

В статті «Навчальне портфоліо з історії –як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів профільного класу.» розглядається технологія “Портфоліо” та розповідається про досвід роботи вчителя історії Бердянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Красникової Ганни Семенівни з впровадження «Навчального портфоліо з історії» в класах з історичним профілем навчання.
Автор розповідає про деякі теоретичні аспекти технології та практичні особливості створення комплексного портфоліо учня в умовах профільного навчання . Стаття акцентує увагу на тому, що впровадження технології «Навчального портфоліо» в профільному класі не тільки активізує пізнавальну діяльність учнів, але й дозволяє досягти творчих, проектно-дослідницьких, особистісних результатів.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Автор розповідає про деякі теоретичні аспекти технології та практичні особливості створення комплексного портфоліо учня в умовах профільного навчання . Стаття акцентує увагу на тому, що впровадження технології «Навчального портфоліо» в профільному класі не тільки активізує пізнавальну діяльність учнів, але й дозволяє досягти творчих, проектно-дослідницьких, особистісних результатів.