mail@urok-ua.com

Презентація на тему «Евристична (сократична) бесіда як метод активізації пізнавальної діяльності учнів.»

Презентація на тему «Евристична (сократична) бесіда як метод активізації пізнавальної діяльності учнів.»
Небувале зростання обсягу інформації вимагає від сучасної людини таких якостей, як ініціативність, винахідливість, підприємливість, здатність швидко і безпомилково приймати рішення, а це неможливо без уміння працювати творчо, самостійно. Саме цьому ми повинні навчати наших учнів.
Метод евристичної бесіди, випробуваний тисячоліттями, допомагає вчителю досягнути цієї мети, оскільки орієнтує на здобуття учнем результатів власним розумом і власними зусиллями (хай і поставлених вчителем і за його активної допомоги) . Такий спосіб є ефективнішим, аніж пасивне засвоєння знань та їх відтворення без глибокого усвідомлення суті.

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
398

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Тетяна Миколаївна обрала для розгляду цікавий метод активізації навчальної діяльності – евристична бесіда. Погоджусь, що даний метод спонукає учнів до активної мислительної діяльності. Вчитель наголошує на необхідності створення проблемних запитань в ході бесіди для самостійного здобуття знань. Рекомендую до розгляду даний матеріал педагогам, які не знайомі з даним визначенням.