mail@urok-ua.com

Досвід роботи з теми “Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках української мови та літератури”

Сучасне суспільство все більше потребує творчої особистості, яка має високий рівень адаптації і самореалізації, проектує своє майбутнє, свій шлях, ставить перед собою чіткі завдання самовиховання, самовдосконалення та самоосвіти. Тому найважливіше завдання школи – давати учням глибокі й міцні знання, прищеплювати навички й уміння застосовувати їх у житті, на практиці. Як активізувати навчально-пізнавальну діяльність школярів, підвищити в них інтерес до процесів здобуття знань, формування умінь і навичок? Про це буде цікаво дізнатися вчителям української мови та літератури.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
300

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Особливу увагу привернули нестандартні прийоми педагогічної техніки “Своя опора”, “Фантастичний компонент”. Вчитель висловлює власну думку стосовно проблемної теми, ділиться власним досвідом та вказує, що надалі буде працювати над самовдосконаленням.

  2. Наталя Євгенівна поділилася своїми напрацюваннями з питання активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках української мови та літератури. Кожна запропонована вправа вирішує хвилюючу тему утримання уваги школярів під час навчання, активності в процесі роботи. Зі свого досвіду знаю, що учням дуже подобається гра “Спіймай помилку!”. Спасибі за публікацію!