Досвід роботи з теми “Реалізація змістових ліній як засобів інтеграції ключових компетентностей на уроках історії та правознавства”

Автор публікації
Автор матеріалу: Досвід роботи з теми “Реалізація змістових ліній як засобів інтеграції ключових компетентностей на уроках історії ...
Посада: вчитель історії та правознавства
Місце роботи: Космацька гімназія

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Компетентнісний підхід – це не данина моді, а вимога часу, адже він лежить в позапредметній площині. Суть даного підходу полягає в тому, що учень отримує не набір знань з окремого предмету, а творчий підхід до навчання як виду діяльності в цілому.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Досвід роботи вчителя- це клопітка діяльність педагога, що є результатом його творчого мислення, пошуку та практики. Дякую колезі за те, що вона ділиться своїми напрацюваннями, але б хотілося побачити більше практичних прикладів, методик. Дякую.

  2. Галина Йосипівна ділиться своїм досвідом роботи з теми “Реалізація змістових ліній як засобів інтеграції ключових компетентностей на уроках історії та правознавства”.Вона розкриває своє бачення проблеми,наводить переконливі факти.Матеріал буде корисним всім педагогам