super@urok-ua.com

Презентація та доповідь: “Реалізація концепції національно – патріотичного виховання на уроках інформатики.”

Автор матеріалу: Презентація та доповідь: “Реалізація концепції національно – патріотичного виховання на уроках інформатики.”

Презентація та доповідь: “Реалізація концепції національно – патріотичного виховання на уроках інформатики.”
Під час проведення уроків інформатики ефективно діє система патріотичного виховання, яка сприяє формуванню духовно багатої, розвиненої, творчої особистості, справжнього громадянина України.
Матеріали можна використати на методичних об”єднаннях, семінарах.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

  • : Трухан Світлана Федорівна
  • : Вчитель інформатики
  • : Кузьминецька ЗОШ І-ІІ ступенів
  • Презентація та доповідь
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Спонукає до роздумів прочитане – це добре. Знайшла по запиту духовна людина: “Духовне багатство людини саме в тому й полягає, що її серце відкрите добру, що ділами і помислами своїми вона слу­жить його творенню”. Дякую.

  2. Даний матеріал доводить, що національно-патріотичне виховання можна впроваджувати на будь-якому уроці. Вчитель наводить конкретні приклади :як саме ідею патротизму можна використати на уроці інформатики.Сприймати матеріал допомагає презентація.

  3. Привабливо звучить тема доповіді. Актуальність національно – патріотичного виховання не піддається сумніву. Світлана Федорівна розкриває поняття патріотизму, пропонує приклади з досвіду для формування на уроках інформатики творчої, духовно багатої, свідомої особистості – справжнього громадянина України.