Діяльність педагогічного колективу школи з реалізації програми національно-патріотичного виховання дітей і молоді.

Автор публікації
Автор матеріалу: Діяльність педагогічного колективу школи з реалізації програми національно-патріотичного виховання дітей і молоді.
Посада: Заступник директора з виховної роботи
Місце роботи: Радомишльська ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. В.М.Чорновола

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

За стратегією національно-патріотичного виховання «Важливо, щоб кожен навчальний заклад став для дитини осередком становлення громадянина-патріота України, готового брати на себе відповідальність, самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єдності української політичної нації та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві» . Саме тому, а також на виконання районної програми національно патріотичного виховання, дуже важливо спрямувати виховну діяльність на виховання в учнів рис громадянина-патріота, а саме:

  • любов до Батьківщини, народу, держави (любов до України); діяльнісну відданість Україні; суспільно значущу цілеспрямованість;
  • моральну стійкість; готовність до самопожертви; почуття власної гідності. Тому завдання навчальних закладів – так побудувати виховну діяльність, щоб сама її організація, приклади авторитетних наставників-учителів, шкільне середовище виховувати дітей у дусі патріотизму, глибокого розуміння історії свого народу, національної ідентичності, самобутності.

В даній презентації представлено фотозвіт діяльності педагогічного колективу за І семестр 2016-2017р. з національно-патріотичної тематики. А саме, фестиваль відкритих виховних годин на патріотичну тематику , виховні заходи з вшанування національної пам’яті, традиційні шкільні свята, з використанням як класичних так і сучасних форм національно-патріотичного виховання, волонтерська діяльність, конкурси, козацькі змагання, і т.д..

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Корисна презентація дає зоруміння того, яку різнопланову роботу проводив навчальний заклад по впровадженню Концепції національно – патріотичного виховання в практику взаємодії всього колективу школи. Найбільше зачепила і сподобалась волонтерська діяльність. Вам бажаю натхнення в подальшій роботі з даної теми.