mail@urok-ua.com

Діяльність педагогічного колективу школи з реалізації програми національно-патріотичного виховання дітей і молоді.

За стратегією національно-патріотичного виховання «Важливо, щоб кожен навчальний заклад став для дитини осередком становлення громадянина-патріота України, готового брати на себе відповідальність, самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єдності української політичної нації та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві» . Саме тому, а також на виконання районної програми національно патріотичного виховання, дуже важливо спрямувати виховну діяльність на виховання в учнів рис громадянина-патріота, а саме:

  • любов до Батьківщини, народу, держави (любов до України); діяльнісну відданість Україні; суспільно значущу цілеспрямованість;
  • моральну стійкість; готовність до самопожертви; почуття власної гідності. Тому завдання навчальних закладів – так побудувати виховну діяльність, щоб сама її організація, приклади авторитетних наставників-учителів, шкільне середовище виховувати дітей у дусі патріотизму, глибокого розуміння історії свого народу, національної ідентичності, самобутності.

В даній презентації представлено фотозвіт діяльності педагогічного колективу за І семестр 2016-2017р. з національно-патріотичної тематики. А саме, фестиваль відкритих виховних годин на патріотичну тематику , виховні заходи з вшанування національної пам’яті, традиційні шкільні свята, з використанням як класичних так і сучасних форм національно-патріотичного виховання, волонтерська діяльність, конкурси, козацькі змагання, і т.д..

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
249

Один коментар

  1. Корисна презентація дає зоруміння того, яку різнопланову роботу проводив навчальний заклад по впровадженню Концепції національно – патріотичного виховання в практику взаємодії всього колективу школи. Найбільше зачепила і сподобалась волонтерська діяльність. Вам бажаю натхнення в подальшій роботі з даної теми.