super@urok-ua.com

Опис досвіду роботи над методичною проблемою “Європейське мовне портфоліо як один із засобів розвитку інноваційної особистості учнів”

Автор матеріалу: Опис досвіду роботи над методичною проблемою “Європейське мовне портфоліо як один із засобів розвитку інноваційної...

Європейське мовне портфоліо це пряме впровадження європейських мовних стандартів, а саме: практика постановки іншомовних навчальних цілей та оцінювання рівня володіння мовою за допомогою дескрипторів, розроблених Радою Європи відповідно до Загальноєвропейської рівневої шкали.

Основною метою цього методу є створення мотивації навчальної діяльності, розвиток пізнавальних навичок, об’єктивної самооцінки, творчих здібностей, уміння самостійно конструювати свої знання, уміння орієнтуватися в інформаційному просторі, планувати свою діяльність, формувати організаційні навички.

Ідея досвіду – впровадження моделі портфоліо як дієвого інструменту оцінювання освітніх досягнень учнів, опис результатів теоретичного обґрунтування й експе-риментального апробування впровадження ЄМП в навчально-виховний процес.

В досвіді запропоновані власне розроблені вчителем методичні рекомендації для роботи з Мовним Портфоліо, рекомендовано інструкція для вчителя для організації успішної роботи з Мовним Портфоліо.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Світлана Володимирівна поділилась досвідом вирішення проблеми.
    Час потрачений безмежний. Вимога НУШ включає деякі елементи які згадуються в орзробці тому рекомендую хоча б ознайомитись і напевно рекомендую на цьому і завершити