mail@urok-ua.com

Опис досвіду роботи над методичною проблемою “Європейське мовне портфоліо як один із засобів розвитку інноваційної особистості учнів”

Європейське мовне портфоліо це пряме впровадження європейських мовних стандартів, а саме: практика постановки іншомовних навчальних цілей та оцінювання рівня володіння мовою за допомогою дескрипторів, розроблених Радою Європи відповідно до Загальноєвропейської рівневої шкали.

Основною метою цього методу є створення мотивації навчальної діяльності, розвиток пізнавальних навичок, об’єктивної самооцінки, творчих здібностей, уміння самостійно конструювати свої знання, уміння орієнтуватися в інформаційному просторі, планувати свою діяльність, формувати організаційні навички.

Ідея досвіду – впровадження моделі портфоліо як дієвого інструменту оцінювання освітніх досягнень учнів, опис результатів теоретичного обґрунтування й експе-риментального апробування впровадження ЄМП в навчально-виховний процес.

В досвіді запропоновані власне розроблені вчителем методичні рекомендації для роботи з Мовним Портфоліо, рекомендовано інструкція для вчителя для організації успішної роботи з Мовним Портфоліо.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
88

Один коментар

  1. Світлана Володимирівна поділилась досвідом вирішення проблеми.
    Час потрачений безмежний. Вимога НУШ включає деякі елементи які згадуються в орзробці тому рекомендую хоча б ознайомитись і напевно рекомендую на цьому і завершити