super@urok-ua.com

Стаття “Формування пізнавальних інтересів молодших школярів на основі етнографічного музею школи «Україно, краю рідний» як необхідна умова для розвитку інноваційної особистості.”

Автор публікації
Автор матеріалу: Стаття “Формування пізнавальних інтересів молодших школярів на основі етнографічного музею школи «Україно, краю рі...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Криворізька ЗОШ №90

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

У статті розглянуто творче відродження культурно – освітніх і виховних козацьких традицій – одна з необхідних і найважливіших граней зміцнення незалежності України.
Сьогодні постало актуальне питання про вивчення звичаїв, традицій народу. Наші предки передали нам у спадок велику культурну спадщину. Берегти її, вивчати і досліджувати – завдання підростаючого покоління.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Музейна справа є могутнім виховним впливом. А пошукова робота допомагає забезпечити активну пізнавальну діяльність школярів, вібувається активний розвиток їхніх творчих здібностей, адже дитина від своєї природи – допитливий дослідник, відкривач світу. А проведення в музеї уроків, виховних заходів має неабияке значення, адже урок у музеї не лекція! Діти “спілкуються” з речами – свідками минулого. Експонати музею стримують бездуховність учнів, розширюють їх кругозір. Добре, що до збору експонатів для музею були залучені самі учні. Ця робота дасть добрі наслідки!