mail@urok-ua.com

Стаття “Формування лексичних навичок у молодших школярів на уроках іноземної мови”

Одним із найважливіших аспектів іноземної мови є лексика, тобто сукупність слів і словосполучень, їх змісту, звукової і графічної форми. Без цілеспрямованого вивчення лексичного матеріалу, наполегливого й систематичного накопичення учнями лексичних знань, навичок і вмінь успішне оволодіння іноземною мовою неможливе. Лише достатньо великий обсяг засвоєних слів і словосполучень дає учневі можливість брати активну участь у навчальному іноземному спілкуванні, у практичному оволодінні мовою. Тому проблема вивчення лексики іноземних мов є досить актуальною в методичній та психолого-педагогічній літературі.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Стаття стане в нагоді не тільки викладачам англійської мови. Її варто переглянути початківцям. Через вміння володіти мовами формуємо ключову компетентність вчитися. Стаття містить цікаві форми роботи які можна адаптувати для роботи на інших уроках.

  2. Стаття актуальна, тому що сьогодні іноземна мова в розкладі першокласника – невід’ємний урок, не менш важливий, ніж математика чи музика. Також постає проблема розвитку у дітей молодшого шкільного віку гарної та сильної бази для подальшого успішного вдосконалення своїх знань. Раджу вчителям іноземної мови ознайомитися з цією статтею. Дякую.