Розвиток пізнавальних інтересів молодших школярів засобами інтерактивних технологій

Автор публікації
Автор матеріалу: Розвиток пізнавальних інтересів молодших школярів засобами інтерактивних технологій
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Чернянська ЗОШ I-III ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Розвиток пізнавальних інтересів молодших школярів засобами інтерактивних технологій
Мета сучасної початкової школи – не просто давати знання, а формувати особистість, яка вміє і хоче вчитися, займає позицію активного суб’єкта діяльності. З огляду на це велике значення має формування в учнів творчого потенціалу, прагнення до самостійної пізнавальної діяльності.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. З інтерактивних технологій помітила гру, а в змісті і в самій роботі про технології не йдеться. Наприклад: «мікрофон», «ажурна пилка», акваріум, «займи позицію», «дискусія» і т. д. https://www.slideshare.net/Moon_ra/ss-42535864 Методи: «Мої очікування», «Лист до самого себе», «Самооцінка», «Інтерв’ю». Дякую.

  2. Є декілька недоліків у роботі. А саме – немає чіткого пояснення поняття «інтерес до навчання» з наукової точки, що таке інтерес, яка його природа? в роботі не виділено чітко методичні рекомендації, їх потрібно шукати в тексті. Практична частина є наповненою, видно, що педагог опрацював багато методичної літератури.

  3. У доробку вчителя зібраний багатий теоретико-практичний матеріал. Простежується авторське бачення даної проблеми та способи її вирішення. Опрацьований чималий досвід вчителів-новаторів та використаний у запропонованій методичній праці.