“Розвиток писемного мовлення молодших школярів засобами есе.” Для вчителя

Автор публікації
Автор матеріалу: “Розвиток писемного мовлення молодших школярів засобами есе.” Для вчителя
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Білогородський НВК

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

1. Останнім часом у шкільній практиці став дуже популярним твір-роздум в жанрі есе. Залучаючи школярів до написання есе, учитель розвиває їхнє самостійне мислення, навчає чітко й грамотно формулювати власні думки, структурувати інформацію, установлювати причиново-наслідкові зв’язки, ілюструвати поняття відповідними прикладами, удосконалювати стиль письма тощо.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Автор статті наголошує на особливостях розвитку писемного мовлення у школярів. Акцентується увага на особливостях написання творчої роботи – есе. Можливо, не вистачає практичних робіт. Дякую.

  2. Теоретичний матеріал готовий для використання на методичних нарадах, педагогічних радах, для самоосвіти та потребує впровадження на практиці. Написання есе – актуальні вміння, адже саме даний вид твору застосовують на мовних конкурсах,олімпіадах.

  3. Стаття “Розвиток писемного мовлення молодших школярів засобами есе” розкриває секрети розвитку мовлення учнів початкової школи.Але потрібно було додати практичні роботи,зразки написаних есе дітьми.Дякую