Майстер-клас: «Вчимося писати есе»

Автор публікації
Автор матеріалу: Майстер-клас: «Вчимося писати есе»
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Красноградський багатопрофільний ліцей

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Майстер-клас присвячено формуванню комунікативних умінь учнів молодшого шкільного віку. Я переконана, що формування багатьох комунікативних, логічних, лінгвістичних умінь молодших школярів відбувається в процесі роботи з текстом. Текстотворчі вміння є найважливішими за своєю значущістю в системі загальнонавчальних умінь, оскільки є базовими для багатьох із них. На сьогодні з розвитком комунікативної сфери суспільства соціум потребує виховання активної особистості, яка вміє не тільки знайти інформацію, а й грамотно, зв’язно, логічно, дохідливо й чітко сформулювати свою думку з будь-якого питання. Залучаючи школярів до написання есе, учитель розвиває їхнє самостійне мислення, навчає чітко й грамотно формулювати власні думки, структурувати інформацію, установлювати причинно-наслідкові зв’язки, ілюструвати поняття відповідними прикладами, удосконалювати стиль письма.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. треба вичти не думок а думати правильно підмітив кант. Одна з форм критичного мислення.
    Потрібна річ

  2. Новий вид твору, який уже вивчається в 3 класі, тому дуже гарна підмога для вчителів. Презентація змістовна, лаконічна, по суті. Хоч учням початкової школи ще складно писати ессе. Дякую.

  3. Все складніше та складніше з кожним поколінням дітям висловлювати свої думки, писати твори, мріяти та творити. Тому для вчителя стоїть важлива проблема навчити школяра писати твори, есе, замітки та інше. Дуже гарний та цікавий майстер-клас, стане в нагоді багатьом вчителям.

  4. Розробка знадобиться для колег , адже написання творів є нелегкою справою. Теоретичний матеріал доповнює презентація , яка вдало веде пояснювальну роботу щодо складання есе, його відмінності від міркування. Дякую.

  5. Гарний майстер-клас. Якби з початкових класів вчителі так навчали дітей, то у 5кл. і подальшому учням було б легко навчатися. Дякую за роботу. Навчайте! Наснаги вам.

  6. Дуже гарний зрозуміло поданий матеріал, вчитель – справжній майстр.Цей матеріал потрібний вчителю. бо нещодавно з’явився в програмі початкових класів, думаю, багатьом корисний. Дякую!