Інтегрований урок з Я у світі та української мови для учнів 4 класу “Вчимося любити свою Батьківщину”. Розвиток зв’язного мовлення. Робота з деформованими реченнями

Автор публікації
Автор матеріалу: Інтегрований урок з Я у світі та української мови для учнів 4 класу “Вчимося любити свою Батьківщину”. Розви...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа I-III ступенів № 11 Шосткинської міської ради Сумської області»

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Розробка інтегрованого уроку з Я у світі та української мови у 4 класі, провідна мета якого розширити знання учнів про свою державу; виховувати любов і пошану до Батьківщини; розвивати пізнавальний інтерес до минулого і сьогодення рідного краю. Інноваційний урок із застосуванням прийомів технології розвитку критичного мислення молодших школярів, дає змогу нестандартно мислити, висловлювати і відстоювати свою думку, працювати в колективі, в групі, в парі, індивідуально, самостійно, сприяє активізації пізнавальної активності дитини.

Використовуються інтерактивні методи навчання: робота в парах, робота в малих групах, «мікрофон», кластер, вірні і невірні висловлювання, незакінчені речення, «товсті» і «тонкі» питання, сенквейн, читання із зупинками.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Розробка інтегрованого уроку прекрасна. Багато цікавого можна почерпнути для себе. Відрадно, що саме тема любові до Батьківщини піднімається на уроці розвитку мовлення, де молодші школярі вчаться критично мислити і відстоювати свою думку. Якраз на цьому уроці доречно використані інтерактивні методи навчання.