super@urok-ua.com

Інтегрований урок з розвитку звязного мовлення та образотворче мистецтво для 2 класу: Побудова казки за початком і кінцем казки (Е.Карл «Звідки прилетів метелик»)

Автор матеріалу: Інтегрований урок з розвитку звязного мовлення та образотворче мистецтво для 2 класу: Побудова казки за початком і кінце...

Інтегрований урок з розвитку звязного мовлення та образотворче мистецтво для 2 класу: Побудова казки за початком і кінцем казки (Е.Карл «Звідки прилетів метелик»)
Мета: навчати учнів складати казку за початком і кінцівкою та серією малюнків, грамотно і послідовно формувати думки та поєднувати їх у зв’язному викладі, добирати для розповіді слова, найбільш вдалі для передачі думки; розвивати зв’язне мовлення, словниковий запас учнів, творчі здібності; виховувати пізнавальний інтерес, повагу до слова, бережливе ставлення до природи.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Даний урок розвитку мовлення інтегрований не тільки з образотворчим мистецтвом, але і з природознавством. Методично правильно побудований конспект. Гадаю, для дітей урок був пізнавальним, цікавим, творчим. Дякую.

  2. Все дуже добре: і робота над словом, і малювання. Добре, що діти дізналися про таку техніку , як “монотипія”, яскраво, кольорова, нестандартно, цікаво, корисно, пізнавально, емоціонально. А ще багато нової інформації! Ви молодеці, Юлія Дмитрівна.

  3. Хороша творча розробка уроку. Основна увага звертається на вміння дітей будувати речення, текст. І вже як допоміжна інформація, використовуються міжпредметні зв`язки – природознавство, образотворче мистецтво. Все разом логічно поєднується послідовністю викладу та темою.

  4. Для досягнення мети вчитель вдало застосовує інтеграцію двох предметів, розвиває зв*язне мовлення та повагу до природи.Сподобалось створення емоційного фону, творча робота, під час якої учні зображують метелика.

  5. Мені сподобалося, як ви налаштували учнів на роботу, створили необхідний емоційний фон. Урок містить в собі і бесіду, і словникову роботу, і творчу роботу, лексичні вправи, рефлексію. Дякую Вам за змістовний урок!