Конспект уроку з предмету «Я у світі» у 4 класі «Вчимося любити Батьківщину»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з предмету «Я у світі» у 4 класі «Вчимося любити Батьківщину»
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Червоноградська загальноосвітня школа І ступеня №11

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Матеріал уроку спрямований на розширення знань учнів про Україну, її культуру, традиції. Розвиває навики роботи у групах, формує комунікативну, інформаційну, мистецьку компетенції. Виховує любов до рідної землі, нерозривний зв’язок з українським народом.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Пезентація

Вікно перегляду презентації

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Презентації містять перелік цінностей, за які треба любити свою Україну. Серед них народні українські ремесла, цікаві факти про Україну. На таких матеріалах учні вчаться всім серцем любити Батьківщину свою і гордяться, що вони – українці. Дякую.

  2. Урок-телепрограма видався, на мою думку, вдалим. Враховано інтереси учнів. Вчитель спонукає дітей до діяльності, спрямовує, організовує пізнання, надає навчанню особистісного значення. Обрана форма проведення допомагає учням переносити знання, життєвий досвід у нову ситуацію.Дякую.

  3. Матеріал багатий на цікавинки. Учням представляються гарні питання, яких супроводжують дуже пізнавальні відповіді. Завдання для роботи в групах сподобались. Вчителем здійснена клопітка робота. Учні із заняття точно підуть з великим багажем нового матеріалу про нашу державу. Урок спрямований виховувати почуття любові до рідної землі. Висвітлення таких яскравих презентацій на цьому сайті – це дуже гарне рішення. Дякую!