Конспект інтегрованого уроку з літературного читання, предмету Я у світі, трудового навчання для 4 класу “Історія державних символів України”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект інтегрованого уроку з літературного читання, предмету Я у світі, трудового навчання для 4 класу “Історія ...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Інтегрований урок з теми “Історія державних символів України” має за мету розвивати образне мислення, пам`ять, виховує в учнів почуття внутрішньої свободи, любов до Батьківщини.
Проведення цього уроку забезпечить формуванню в учнів цілісної системи уявлень про діалектико-матеріалістичні закони пізнання навколишнього світу в їх взаємозв`язку, сприяє поглибленню та розширенню знань учнів. На уроці здійснюється розвиток загальнокультурних, навчально-пізнавальних, інформаційних, комунікативних компетентностей.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Урок спрямований на виховання в учнів національно – патріотичних почуттів . Матеріал подається цікаво. Конспект уроку змістовний, містить багато інтерактивних вправ. Яскрава презентація поєднується із змістом уроку та справляє позитивні враження. Вдало спланована робота учнів у групах. Дякую за гарну розробку уроку.

  2. Інтегрований урок побудований з урахуванням програмових вимог.Виготовлення квітки додає уроку позитивного емоційного наповнення. Сподобалось відтворення змісту віршів під час роботи в групах, “Морський бій”. Презентація допомагає урізноманітнити урок.Дякую.