mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку з літературного читання та трудового навчання

Цей урок вчить учнів захоплюватися красою рідної природи, берегти її, розширює знання про метеликів, особливості будови комах. Вирізуючи з паперу метеликів, учні розвивають творчі здібності, дрібну моторику рук, уміння працювати з шаблоном, уяву, фантазію.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дякую за якісно підготовлений конспект уроку. Впевнена, учні працювали із задоволенням, цьому сприяли вдало дібрані завдання: загадки пізнавально-інформаційного характеру, гра “Добери загублені слова, добери риму” тощо. Не вистачило презентації. Успіхів!

  2. Хочу відмітити гарно спланований урок та вдале поєднання предметів (читання та трудове навчання). Урок містить інтерактивні вправи, що викликає зацікавленність в учнів. Сподобалась схема очікування від уроку, практична частина уроку та творчий підхід до виконання домашнього завдання. Шкода, що відсутня презентація до уроку. Дякую.

  3. Цікаве і доречне поєднання матеріалу з літературного читання та трудового навчання. На протязі уроку вчитель прищеплює дітям любов до природи. В обладнанні не вказана презентація, а на уроці вона використовується. Хотілося б і її переглянути, щоб скласти повну картину уроку. Дякую!