Конспект уроку з презентацією з предмету “Я у світі” для учнів 3 класу “Людина має творити добро”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з презентацією з предмету “Я у світі” для учнів 3 класу “Людина має творити добро”...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27, м. Суми, Сумської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Тема даного уроку має допомогти учням з’ясувати сутність понять «добро», «доброта», «милосердя» як принципів людського буття; навчити учнів критично ставитися до своїх вчинків та вчинків інших людей, аналізувати матеріал з різних джерел і самостійно робити правильні висновки; розвивати почуття доброти, чуйності, милосердя, гуманності, спонукати творити добро, бути милосердним, уникати злих вчинків. Презентація до уроку допоможе вчителю доступно та цікаво провести урок.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Ірино Дмитрівно! Вітаю! Вашу публікацію вважаю корисною та потрібною, оскільки тема виховання доброти – це класика. Ви професійно проводите словникову роботу над уточненням понять: добро, доброта. Цікава гра “Добрі чарівники”, але я не зрозуміла завдання: діти мали розповісти, які вони добрі справи зробили?Тобто, зробив справу – похвались? Хіба це етично? Хіба можна розповідати, що ти зробив доброго, чи одразу забути? Та, водночас, не забувати людей, які ТОБІ зробили добро. Думаю, так буде правильно. Сподобалася Ваша презентація: все чітко, послідовно, доречно та естетично! Успіхів Вам і надалі!

  2. Розробка даного уроку сподобалася. Вчитель використовує різноманітні види роботи, інтерактивні вправи, що стимулюють дітей на цікаву роботу на уроці.Розвиває і збагачує словниковий запас дітей, надихає їх на добро, вчить бути добрими та милосердними, закликає творити добро, бо саме добро врятує світ.