mail@urok-ua.com

Конспект уроку з презентацією з предмету “Я у світі” для учнів 3 класу “Людина має творити добро”

Тема даного уроку має допомогти учням з’ясувати сутність понять «добро», «доброта», «милосердя» як принципів людського буття; навчити учнів критично ставитися до своїх вчинків та вчинків інших людей, аналізувати матеріал з різних джерел і самостійно робити правильні висновки; розвивати почуття доброти, чуйності, милосердя, гуманності, спонукати творити добро, бути милосердним, уникати злих вчинків. Презентація до уроку допоможе вчителю доступно та цікаво провести урок.

Конспект уроку

Презентація до уроку

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
3829

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Ірино Дмитрівно! Вітаю! Вашу публікацію вважаю корисною та потрібною, оскільки тема виховання доброти – це класика. Ви професійно проводите словникову роботу над уточненням понять: добро, доброта. Цікава гра “Добрі чарівники”, але я не зрозуміла завдання: діти мали розповісти, які вони добрі справи зробили?Тобто, зробив справу – похвались? Хіба це етично? Хіба можна розповідати, що ти зробив доброго, чи одразу забути? Та, водночас, не забувати людей, які ТОБІ зробили добро. Думаю, так буде правильно. Сподобалася Ваша презентація: все чітко, послідовно, доречно та естетично! Успіхів Вам і надалі!

  2. Розробка даного уроку сподобалася. Вчитель використовує різноманітні види роботи, інтерактивні вправи, що стимулюють дітей на цікаву роботу на уроці.Розвиває і збагачує словниковий запас дітей, надихає їх на добро, вчить бути добрими та милосердними, закликає творити добро, бо саме добро врятує світ.