Конспект уроку з трудового навчання “Поспішай творити добро. Виготовлення Великодньої листівки для воїнів АТО”

Конспект уроку може бути використаний на уроках трудового навчання, а також з метою формування в учнів здатності бути добрими, чуйними. Спрямований на поглиблення знань про загальнолюдські моральні якості, виховання у дітях почуття розуміння, співчуття, схильність безкорисливо творити добро.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Даний урок несе в собі не лише навчальні, а й виховні моменти. Неважливо, яке за вікном століття, основи морального виховання не змінюються з часом. Тому вчитель на своєму уроці приклала максимум зусиль, щоб виховати дітей добрими, порядними.
    Урок змістовний, насичений різноманітними видами роботи. Інструктажі та правила користування інструментами – зрозумілі. Дякую!

  2. Урок сучасний та актуальний, має практичне спрямування. Підібраний гарний епіграф до уроку. На уроці використано відео матеріали, інтерактивні вправи, алементи гри та рефлексії. Важливе місце відводиться інструктажу з безпечної праці. Мети уроку досягнуто. Сподіваюсь, що воїн АТО отримав таку листівку напередодні Великодніх свят.

  3. Цінність Вашого уроку в тому, що виховуєте моральні почуття чуйності, співчуття, щирості, готовності прийти на допомогу. Адже моральна підтримка для воїнів АТО має більше значення, ніж матеріальна.