mail@urok-ua.com

Година спілкування “Поспішай творити Добро”

Година спілкування “Поспішай творити Добро”
Година спілкування націлена на те, щоб ознайомити учнів з моральними цінностями людини, виховувати почуття співпереживання, милосердя, співчуття; формувати свідоме ставлення до людських чеснот; виховувати справжню людську радість – творити добро для інших, сприяти розвитку творчих здібностей учнів та участі їх у благодійній діяльності.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
736

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Сама назва години спілкування закликає дітей до добрих справ. Мені сподобалось інсценування народної байки” Сонце і Блискавка”. Вірші є дуже доречними. Дякую за гарні ідеї!

  2. Дана година спілкування є дуже корисною. Учні дізнаються про моральні цінності, розвивають комунікацію, творчі здібності. А найголовніше – виховується почуття моралі, емпатії, милосердя, співчуття, толерантності. Школярі розуміють людські проблеми. Дякую!

  3. Світлана Степанівна, дуже цікава розробка вашого уроку, гарно спілкуються діти з вчителем, пізнають світ, навчаються робити добрі справи, ви молодець, що поділилися фотографіями з заходу, це особливо цікаво.

  4. “Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердність, уміння розуміти чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину” – це саме те, що і робить нас людьми… Все в тему: і вірші, і байка, і правила, і завдання. Це повинно дати хороший результат.