Конспект з трудового навчання (за оновленою програмою) для 7 класу Тема. “Етапи проектування. Сутність методу фокальних об’єктів. Робота з інформаційними джерелами. Вибір об’єкта проектування (килимок на стілець). Планування роботи з виконання проекту. Створення ескізного малюнка виробу”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект з трудового навчання (за оновленою програмою) для 7 класу Тема. “Етапи проектування. Сутність методу фока...
Посада: учитель трудового навчання
Місце роботи: Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №101 Запорізької міської ради Запорізької області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Тенденція в сучасній педагогіці – розвиток творчих здібностей учнів – обумовлена об’єктивними факторами: високим розвитком творчості в пізнанні світу, необхідністю всебічного розвитку особистості, формуванню життєвого досвіду та самовизначенню у майбутній професійній діяльності.Створення умов для активної участі у творчому процесі кожної дитини незалежно від її індивідуальних можливостей є важливим чинником розвитку творчих здібностей учнів. Проектно-технологічна діяльність як найбільше сприяє цьому процесу і дає всім учням повною мірою відчути радість творчої продуктивної діяльності.
Використання проектної діяльності на сучасному уроці трудового навчання є обов’язковим і ефективним чинником виховання в школярів прагнення до творчого успіху, без чого неможливе формування творчої особистості.
Урок сприяє:
+ активізації пізнавальної діяльності учнів з технології виготовлення виробів в’язаних гачком;
+ позитивному ставленню до процесу в’язання;
+ формуванню в учнів практичних навичок творчої діяльності в процесі вивчення проектної технології в’язання гачком;
+ розвитку творчих здібностей та самовдосконаленню;
+ формуванню ключових компетентностей, які є головними пріоритетними напрямками сучасної освіти, що в свою чергу сприяють досягненню життєвого успіху кожного учня.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Матеріал містить детальний конспект уроку з виготовлення килимка під час роботи над проектом. Хочу відмітити повний виклад матеріалу вчителем. В конспекті є все: гра, вправи, картки, фізкультхвилинки та рефлексія. Молодець!