mail@urok-ua.com

Конспект уроку трудового навчання 5 клас “Розробка малюнка для аплікації. Практична робота «Створення ескізу аплікації в середовищі графічного редактора Paint»”

Конспект уроку трудового навчання 5 клас “Розробка малюнка для аплікації. Практична робота «Створення ескізу аплікації в середовищі графічного редактора Paint»”
Урок трудового навчання з використанням ІКТ. Мета уроку: ознайомити та розглянути види аплікацій та інструменти, пристосування й матеріали для їхнього виготовлення, формувати вміння розробляти ескізи аплікацій в графічному середовищі. Розвивати фантазію, образне мислення. Навчити створювати малюнки для аплікацій в графічному редакторі Paint.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

  • : Лубинець Світлана Віталіївна
  • : вчитель трудового навчання та інформатики
  • : Нововодянська ЗОШ І-ІІ ступенів
  • конспект уроку з трудового навчання
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. На уроці вчитель застосувала прийом випереджувального домашнього завдання ( повідомлення учнів про аплікацію), звертає увагу на алгоритм виготовлення аплікації. Самим захоплюючим моментом для учнів, на мою думку, є робота з графічним редактором. Приділяється увага кольористиці. Кожен учень може створити свою неповторну аплікацію, використовуючи графічний редактор. Урок сучасний.

  2. На початку уроку вчитель створює позитивний настрій, мотивує учнів на плідну роботу, проводиться інструктаж з техніки безпеки. Вдало дібране обладнання допомагає досягти мети зустрічі. Дякую!