mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку інформатики та образотворчого мистецтва “Робота в програмі Paint. Створення композиції «Розмалюю писанку, розмалюю»”

Даний конспект уроку можна використати напередодні Великодніх свят. Учням пропонується не тільки робота за комп’ютером, але й цікавий краєзнавчий матеріал, дослідницькі завдання та мистецькі хвилинки.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Інтеграція інформатики і образотворчого мистецтва дуже вдала по даній темі. Змістовний, цікавий матеріал з писанкарства,урок проведений в цікавій фомі, ще б хотілось побачити готові роботи дітей. Що в кого вийшло.Дякую.

  2. Я зацікавилася темою “Робота в програмі Paint. Створення композиції «Розмалюю писанку, розмалюю»”. Але, на жаль, побачила гарний конспект про писанку, все дуже сподобалось. А де ж алгоритм дії в програмі Paint, як розписати писанку?.

  3. Сама я теж дуже полюбляю інтегровані уроки із компонентом інформатики, дітям надзвичайно цікаво, легко засвоїти матеріал, розвивається і кругозір дитини, і логічне мислення, і творча уява. в одночас формуються навички роботи за ПК. Гарний урок!