mail@urok-ua.com

Конспект уроку з основ здоровя та трудового навчання«ЯК СТАТИ ТОЛЕРАНТНИМ. ПРАКТИЧНА РОБОТА. СТВОРЕННЯ ПОДАРУНКУ ДИТИНІ, ЯКА МАЄ ПРОБЛЕМИ ЗІ ЗДОРОВ’ЯМ» (3 клас)

Конспект уроку з основ здоровя та трудового навчання«ЯК СТАТИ ТОЛЕРАНТНИМ. ПРАКТИЧНА РОБОТА. СТВОРЕННЯ ПОДАРУНКУ ДИТИНІ, ЯКА МАЄ ПРОБЛЕМИ ЗІ ЗДОРОВ’ЯМ» (3 клас)

Конспект уроку

Презентація

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 3.3 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
845

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Урок дуже пізнавальний та позитивний. Вважаю, що кульмінаційним моментом уроку є гра “Зробимо разом”, під час якої учні працюють як одна команда. Такий прийом зближує дітей, вчить бути толерантними. Хочеться відмітити вдалий підбір вірша про толерантність.

  2. Дуже важливо ще з раннього шкільного віку вчити дітей поважати один одного, бути терплячими, рахуватися з чужими інтересами. При цьому виховувати чуйність, співчутливість і дбайливе ставлення до інших. Дуже правильно на прикладі казкових героїв визначати толерантність. Також сподобалась робота в групах з картками – цікаво і пізнавально.

  3. Під час уроку на задану тематику учні дізнаються про поняття “толерантність” та зрозуміють його значення в житті людини.Сподобалась гра-відпочинок з казковими героями, робота в групах, парах. Доречною є презентація.

  4. Урок інтеграції поданих предметів продуманий, методично грамотно побудований, наповнений цікавим матеріалом. Гра “Зробимо разом” задає відповідний тон уроку, показує наскільки ми всі різні, але разом з тим однакові…. Гарно обдумано питання фізкультхвилинки, відбувся плавний перехід на урок трудового навчання. Дякую Вам!!!!!