Конспект уроку з основ здоровя та трудового навчання«ЯК СТАТИ ТОЛЕРАНТНИМ. ПРАКТИЧНА РОБОТА. СТВОРЕННЯ ПОДАРУНКУ ДИТИНІ, ЯКА МАЄ ПРОБЛЕМИ ЗІ ЗДОРОВ’ЯМ» (3 клас)

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з основ здоровя та трудового навчання«ЯК СТАТИ ТОЛЕРАНТНИМ. ПРАКТИЧНА РОБОТА. СТВОРЕННЯ ПОДАРУНКУ ДИТИНІ,...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Балтазарівська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку з основ здоровя та трудового навчання«ЯК СТАТИ ТОЛЕРАНТНИМ. ПРАКТИЧНА РОБОТА. СТВОРЕННЯ ПОДАРУНКУ ДИТИНІ, ЯКА МАЄ ПРОБЛЕМИ ЗІ ЗДОРОВ’ЯМ» (3 клас)

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Урок дуже пізнавальний та позитивний. Вважаю, що кульмінаційним моментом уроку є гра “Зробимо разом”, під час якої учні працюють як одна команда. Такий прийом зближує дітей, вчить бути толерантними. Хочеться відмітити вдалий підбір вірша про толерантність.

  2. Дуже важливо ще з раннього шкільного віку вчити дітей поважати один одного, бути терплячими, рахуватися з чужими інтересами. При цьому виховувати чуйність, співчутливість і дбайливе ставлення до інших. Дуже правильно на прикладі казкових героїв визначати толерантність. Також сподобалась робота в групах з картками – цікаво і пізнавально.

  3. Під час уроку на задану тематику учні дізнаються про поняття “толерантність” та зрозуміють його значення в житті людини.Сподобалась гра-відпочинок з казковими героями, робота в групах, парах. Доречною є презентація.

  4. Урок інтеграції поданих предметів продуманий, методично грамотно побудований, наповнений цікавим матеріалом. Гра “Зробимо разом” задає відповідний тон уроку, показує наскільки ми всі різні, але разом з тим однакові…. Гарно обдумано питання фізкультхвилинки, відбувся плавний перехід на урок трудового навчання. Дякую Вам!!!!!