Конспект уроку Основи здоров’я 1 клас. Тема: Твоє робоче місце. Практична робота: як складати портфель?

Конспект уроку з Основ здоров’я 1 клас. Тема: Твоє робоче місце. Практична робота: як складати портфель?
Мета уроку: учити дітей правильно облаштовувати своє робоче місце в класі й удома; вчити складати портфель, підтримувати порядок на робочому місці, тримати в чистоті та порядку особисті речі, одяг, книги, зошити, навчальне приладдя; розвивати вміння правильно готуватися до уроку та складати речі після занять в портфель, виховувати почуття охайності, чистоти , порядку на робочому місці.
Обладнання: індивідуальні картки, плакати , підручник, робочий зошит, телевізор.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Оксана Ярославівна створює на уроці найоптимальніше середовище для засвоєння першокласниками необхідних алгоритмів дій (складання портфеля). Дуже ефективно підібрано всі ігрові ситуації, обговорення, перегляд мультфільму, різнофункціональні вправи.

  2. Уроки з основ здоров”я в першому класі – це не просто урок, а маленький крок до формування здорової, соціалізованої, обізнаної людини. Даний урок методично продуманий, чітко організований. Мені не вистачає роботи над питанням, хто складає рюкзак? (наголосити, що потрібна допомога дорослого, але тільки ДОПОМОГА, складати рюкзак має учень),що потрібно складати у рюкзак?(цьому сприяє робота над віршем!), чому не можна вставляти зошити в книгу? і т.д. Розумію, що вчитель із досвідом це обговорює з учнями, але я описую сам конспект уроку. Дякую за розробку!

  3. Цікаво проходить актуалізація опорних знань, завдяки пелюсткам квітки діти самостійно визначають план роботи на майбутнє , вчитель даним завданням створює умови для позитивного емоційного стану дитини . Урок відповідає програмовим вимогам, динамічний, використано ряд оздоровчих хвилинок, доречним є перегляд мультфільму.