mail@urok-ua.com

Конспект уроку з історії “Робота з візуальними і писемними джерелами: козацька Україна”

Пропонована авторська модель уроку адаптована до вікових можливостей учнів 5 класу. Ознайомившись із історією виникнення козацтва та Запорозької Січі, п’ятикласники зможуть відповісти на головне питання уроку « Хто такі козаки,який у них зовнішній вигляд?”

На етапі мотивації навчальної діяльності запропоновано прийом «Асоціації» (бесіда за репродукцією народної картини «Козак-бандурист (Козак Мамай)» та прослуховування козацької пісні «Гомін, гомін по діброві»).

На етапі сприйняття та осмислення матеріалу учні аналізують та синтезують інформацію підручника через прийом ««Читання в парах – узагальнення в парах».

На уроці використовуються елементи коментованого читання,робота з візуальними джерелами.Учні мають змогу самостійно скласти історичний портрет.

На етапі рефлексії (прийом «Лінія цінностей») учні відповідають на головне питання уроку через зайняття та аргументують власні позиції.

Особливістю розробки уроку є застосування краєзнавчого матеріалу, міжпредметних зв’язків: історія – музичне мистецтво, образотворче мистецтво.

Конспект уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
415

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *