Конспект уроку з біології для 6 класу на тему “Внутрішня будова листка”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з біології для 6 класу на тему “Внутрішня будова листка”
Посада: вчитель біології
Місце роботи: Нововолинська гімназія

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Пропонована авторська модель уроку адаптована до вікових можливостей учнів 6 класу. Ознайомившись із внутрішньою будовою листка, шестикласники зможуть відповісти на головне питання уроку «Що ж знаходиться в середині листка та що там відбувається?».
На етапі мотивації навчальної діяльності запропоновано прийом «Мозковий штурм» (На етапі сприйняття та осмислення матеріалу учні аналізують та синтезують інформацію підручника через прийом ««Читання в парах – узагальнення в парах».
На етапі вивчення нового матеріалу використовувала прийом «Дослідники», де учні були поділені на групи по рядах, де відповідають на головне питання уроку через зайняття та аргументують власні позиції. А на узагальнення вивченого використовувала гру «так чи ні».
Особливістю розробки уроку є застосування науково-пошукової діяльності, вивчення нового матеріалу, міжпредметних зв’язків.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Конспект уроку з біології для 6 класу на тему “Внутрішня будова листка адаптована до вікових можливостей учнів 6 класу. Особливістю розробки уроку є застосування науково-пошукової діяльності, вивчення нового матеріалу, міжпредметних зв’язків.