Презентація і тести до уроку на тему “Літосфера. Внутрішня будова Землі. Будова літосфери, її властивості.” 6 клас

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація і тести до уроку на тему “Літосфера. Внутрішня будова Землі. Будова літосфери, її властивості.” ...
Посада: Вчитель географії
Місце роботи: Хрущівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

У цифровому ресурсі запропоновані презентації, відео-файли, тестові завдання, складені за програмою загальноосвітньої школи 5 – 11 класів за новими стандартами. Вони дають можливість поглиблювати знання, закріплювати матеріал, розвивати зорову пам’ять, вчить учнів правильно, логічно і чітко мислити, а основне – дисциплінувати їх та розвивати творчі здібності.

Матеріали цифрових ресурсів можна також використовувати вчителями у виховній роботі, позакласних заходах, тижнях географії в школі і, звичайно, на уроках географії з метою закріплення навичок і вмінь, набутих під час вивчення тем.

Електронні презентації активізують дітей, прищеплюють любов до географії, виховують нестандартне мислення у учнів, пожвавлюють пізнавальний інтерес.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Тестові завдання знадобляться колегам під час вивчення даної теми, допоможуть під час етапу узагальнення знань. Презентація дає уявлення про урок, містить в собі пізнавальний матеріал, відповідає вимогам програми.