Внутрішнє середовище клітини: цитоплазма та її включення. Лабораторне дослідження № 2 «Рух цитоплазми в клітинах листка елодеї»

Автор публікації
Автор матеріалу: Внутрішнє середовище клітини: цитоплазма та її включення. Лабораторне дослідження № 2 «Рух цитоплазми в клітинах листка ...
Посада: вчитель біології та географії
Місце роботи: Вотилівський навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.ім. Галкіна"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Внутрішнє середовище клітини: цитоплазма та її включення. Лабораторне дослідження № 2 «Рух цитоплазми в клітинах листка елодеї»
завдання різного плану та складності допоможуть у продовженні вивчення будови рослинної клітини, визначенні особливостей внутрішнього середовища клітини –цитоплазми, її хімічний склад, та характеристики її компонентів.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Традиційний урок засвоєння нових знань з наступним виконанням лабораторної роботи. В розробці є посилання на презентацію, але я її не знайшла. Урок складений грамотно, урізноманітнений складанням схем, таблиць, розгадуванням кросворду, роботою у групах. Рекомендую.

  2. Урок практичний, динамічний, використовуються розвивальні вправи. Цікавим є пошук зашифрованих слів та пояснення їх значення, групова робота в “Творчій лабораторії”, розгадування тематичного кросворду. Підсумок учні виконують за початком речень.