super@urok-ua.com

Внутрішнє середовище клітини: цитоплазма та її включення. Лабораторне дослідження № 2 «Рух цитоплазми в клітинах листка елодеї»

Автор матеріалу: Внутрішнє середовище клітини: цитоплазма та її включення. Лабораторне дослідження № 2 «Рух цитоплазми в клітинах листка ...

Внутрішнє середовище клітини: цитоплазма та її включення. Лабораторне дослідження № 2 «Рух цитоплазми в клітинах листка елодеї»
завдання різного плану та складності допоможуть у продовженні вивчення будови рослинної клітини, визначенні особливостей внутрішнього середовища клітини –цитоплазми, її хімічний склад, та характеристики її компонентів.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

  • : Федоренко Юлія Павлівна
  • : вчитель біології та географії
  • : Вотилівський навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.ім. Галкіна"
  • Розробка уроку з біології
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Традиційний урок засвоєння нових знань з наступним виконанням лабораторної роботи. В розробці є посилання на презентацію, але я її не знайшла. Урок складений грамотно, урізноманітнений складанням схем, таблиць, розгадуванням кросворду, роботою у групах. Рекомендую.

  2. Урок практичний, динамічний, використовуються розвивальні вправи. Цікавим є пошук зашифрованих слів та пояснення їх значення, групова робота в “Творчій лабораторії”, розгадування тематичного кросворду. Підсумок учні виконують за початком речень.