super@urok-ua.com

Урок-екологічне дослідження з біології за темою: ” Екологічні чинники. Поняття про середовище існування, шляхи пристосувань організмів до нього”.

Автор матеріалу: Урок-екологічне дослідження з біології за темою: ” Екологічні чинники. Поняття про середовище існування, шляхи при...

Урок-екологічне дослідження з біології за темою: ” Екологічні чинники. Поняття про середовище існування, шляхи пристосувань організмів до нього”. Форма проведення уроку – урок-екологічне дослідження – спрямований на розвиток в учнів мислення, пам’яті, уваги; уміння аналізувати, систематизувати та узагальнювати інформацію, робити висновки; формувати навички дослідницько-пошукової роботи, роботи в групі, самоосвіти.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Урок-екологічне дослідження – спрямований на розвиток в учнів мислення, пам’яті, уваги; уміння аналізувати, систематизувати та узагальнювати інформацію, робити висновки; формувати навички дослідницько-пошукової роботи, роботи в групі, самоосвіти.

  2. Екологічне дослідження сплановане з урахуванням обраної теми. Вчитель обирає інтерактивні методи та прийоми для того, щоб учні оволоділи необхідними науковими знаннями. Рубрика “Чудеса природи” показує наскільки учні засвоїли матеріал.